Analyzujme č. 11 – Fenomén fenomén Carlsen

Tajemství drtivého výkonnostního předstihu mistra světa; co za tím stojí?

Botvinnikův rozbor: „Capablanca největším přírodním talentem všech dob!“ Reinkarnace Capablancy do MC…? Analyzujeme partii Carlsen vs. Karjakin z baskitského Bilbaa, jež nám roušku tajemství poodhalí…Co jsou multifunkční partie a jak se z nich učit?… Hodnoťme pozice pomocí analogií… Bližší setkání třetího druhu: lze Carlsenem rozehraný systém 1.e4 c5 2.Jf3 d6 3.c3!? přijmout coby 3. člena rodiny Odloženého Alapina?

Sledujte v sekci Analyzujme nebo přímo na tomto linku: Fenomén fenomén Carlsen

 

One Response to Analyzujme č. 11 – Fenomén fenomén Carlsen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Šachový citát

Šachy jsou prubířský kámen  intelektu.

Johann Wolfgang von Goethe

Šachová úloha
Šachový citát

 

Šachy podobně jako hudba a láska mají tu moc učinit člověka šťastným.
Siegbert Tarrasch

 

Výhodný hosting