Soutěž – Zábava (1) – Řešení

Níže si milí čtenáři mohou prohlédnout či konfrontovat svoje řešení jak prvního soutěžního úkolu o ceny, tak i ostatních taktických testů… Nu, a jak bývá naším zvykem, k řešení přidáme ještě něco navíc. Zastavíme se, pravda, nikoli poprvé, u správné techniky propočítávání variant: před vámi v partii stojí složitá pozice! Které uvažované tahy (kandidáty) byste měli v duchu zkoumat jako první?…V článku tentokráte po čase nechybí ani (opětovné) varování před ‚pikožroutským způsobem hry‘ v zahájení…

Stáhněte si řešení naší první soutěže: Soutez_zabava1_RESENI.pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Šachový citát

Šachy jsou prubířský kámen  intelektu.

Johann Wolfgang von Goethe

Šachová úloha
Šachový citát

 

Šachy podobně jako hudba a láska mají tu moc učinit člověka šťastným.
Siegbert Tarrasch

 

Výhodný hosting