Trénink

Rádi bychom Vám představili i další služby a výhody naší šachové školy.

Analýza partií, osobní charakteristika a repertoár

Název služby Cena [Kč]
Individuální tréninky či konzultace (po skypu či osobně) dle domluveného tréninkového plánu, posílení slabých stránek hry zájemce, přání zájemce (zahájení, taktika, speciální požadavky…), jiné domluvy. Cena smluvní od 350,- Kč/hod.
Informační centrum dotazy Cena smluvní dle náročnosti dotazu, resp. odpovědi od 350,- Kč.
Analýza sehraných partií zájemce 3.000,- Kč
Analýza sehraných partií zájemce + vytvoření osobní charakteristiky hry (silné stránky, chyby, převažující nedostatky, nasměrování co přednostně studovat) 5.000,- Kč
Analýza sehraných partií zájemce, vytvoření osobní charakteristiky + vytvoření osobního repertoáru zahájení 12.000,- Kč


Zaujala Vás možnost vytvoření analýzy, osobní charakteristiky hry či osobní repertoár zahájení?
Zašlete nám na naší mailovou adresu objednávku služby spolu s 9-18 partiemi z poslední doby (nejlépe z celého turnaje – tedy i prohrané) ideálně s vlastní nepočítačovou analýzou. Zároveň popište Vaše tréninkové možnosti a šachové cíle.Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH.

Popis analýzy. Naše analýza zájemci přináší didaktickou, deduktivní, slovní analýzu, vnitřní logiku analýzy – stavby partie a konečně resumé na konci partie, což je již i jakési malé zhodnocení stylu hry, chyb obecně, tedy pozvolný přechod ke druhé službě. Ve druhé části jsou nedostatky přednosti stylu sumarizovány a zobecněny na všechny zaslané partie, zdůrazněny silné stránky, chyby, převažující nedostatky, nasměrování co přednostně studovat apod. Třetí část doplňuje materiál o vhodně zvolený kompletní individuální repertoár na základě dříve stanovených charakteristik.

Šachový citát

Šachy jsou prubířský kámen  intelektu.

Johann Wolfgang von Goethe

Šachová úloha
Šachový citát

 

Šachy podobně jako hudba a láska mají tu moc učinit člověka šťastným.
Siegbert Tarrasch

 

Výhodný hosting